Система трубопроводів Aqua-Pex

Система трубопроводів Aqua-Pex

Система трубопроводів Aqua-Pex (77 downloads)

Продукція «GOLAN» виготовляються з поліетилену найвищої якості, виробленого німецькою фірмою Ludwigshafen BASF. Труби із зшитого поліетилену Golan PEX-a розраховані на робочий тиск до 24 бар і температуру до 110 ° C, а також короткочасний вплив температур до 120 ° C. У комбінації з латунними натяжними фітингами Jentro, труби GOLAN є найкращим пропозицією у високотехнологічному сегменті труб із зшитого поліетилену РЕХ.
Насувна (натяжна) гільза – це одне з найпопулярніших на сьогоднішній день з’єднань для поліетиленових труб. Його застосовують практично всі провідні виробники. Воно засноване на притаманній поліетилену так званої пам’яті форми. Головна їхня перевага – швидкість і простота монтажу, надійність і довговічність.
У системах з натяжними гільзами немає гумових ущільнювачів. З’єднання нерозбірні, їх можна замонолічувати. При цьому техніка з’єднання “помилкостійкі” – практично неможливо зібрати неправильно. У з’єднань є два стани – зібрано і не зібрано. І ще одна перевага систем з натяжними гільзами – НЕ звужується перетин системи в місцях з’єднань.

sistema_truboprovodov_golan-aqua-pex